Kilka słów o nas

W 2009 roku stworzyliśmy wypożyczalnię samochodów, dzięki czemu mogliśmy poszerzyć swoją ofertę o krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych. Ponadto, oferujemy również długoterminowy wynajem aut na terenie Polski.

Nasze cele

Nasze działania skoncentrowane są na maksymalnej satysfakcji klienta. Wieloletnie doświadczenie pracowników oraz duży wybór samochodów jakimi dysponujemy pozwalają na oferowanie usług na najwyższym poziomie, tworząc nowoczesną wypożyczalnię samochodów dostawczych, ciężarowych, jak również wypożyczalnię aut osobowych.

Flota

Wynajem aut oraz zarządzanie samochodami z wypożyczalni samochodów jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów usług outsourcingowych na terenie Polski. Na podstawie danych Instytutu KerallaResearch wzrost sprzedaży usług typu CFM (Car Fleet Management) w pierwszym kwartale 2008 roku sięgał 32% (w 2007 roku wynosił 35%).

Z prognoz Instytutu można wywnioskować, iż do 2012 roku polskie przedsiębiorstwa wynajęły ponad 200 tysięcy samochodów. Ponad 10 tysięcy polskich firm korzysta z długoterminowego wynajmu samochodów, decydując się na kontrakt leasingowy wraz z pełną administracją floty po stronie dostawcy.

Lider w branży

Cechą charakteryzującą polski rynek car fleet management jest jego rozdrobnienie. Ponad połowa obsługiwanych aut pozostaje w rękach ośmiu dostawców. Firma Transpost S.A. plasuje się w czołówce firm branży CFM, dysponując i zarządzając flotą ponad 5 tysięcy pojazdów. Szczegółowe informacje dotyczące branży CFM znajdziesz w Internecie (flota.com.pl, fab.com.pl, autocentrum.pl) oraz prasie branżowej („Flota Auto Biznes”, „Flota”). Zachęcamy do odwiedzenia naszej wypożyczalni samochodów w Poznaniu.